Články

JAK UDRŽOVAT DVEŘE SPRCHOVÉHO KOUTU BEZ VODNÍHO KAMENE

Znáte to, máte čerstvě uklizeno, vše je lesklé, voňavé a při pohledu na vyleštěné sklo na sprchovém koutě si vydechnete a těšíte se, že to máte konečně za sebou. Uź teď ale víte, že proces zdlouhavého čištění sprchového koutu od vodního kamene vás dřív nebo později znovu nemine. Vodní kámen je pozůstatek odpařené - vyschnuté tvrdé vody na povrchu. Jeho odstranění si vyžaduje delší čas a použití různých domácích nebo chemických přípravků.

Ale nemusí tomu tak být, zažite si jednoduchý fígl jak udržet dlouhodobě váš sprchový kout a baterie bez vodního kamene. Stačí k tomu jedna mikrovláknová utěrka a pár sekund denně a vodní kámen nemá šanci se usadit a vaše sklo bude pořád nádherně lesklé bez vodního kamene a šmouh.

JAK UDRŽOVAT DVEŘE SPRCHOVÉHO KOUTU BEZ VODNÍHO KAMENEJAK UDRŽOVAT DVEŘE SPRCHOVÉHO KOUTU BEZ VODNÍHO KAMENE
Drtivá většina koupelen má bílou sanitu a proto doporučujeme používat bílou mikrovláknovou utěrku, která bude v koupelně ladit. Utěrku můžete přehodit přes vrchní hranu skleněných dveří sprchového koutu, nebo pověsit uvnitř sprchového koutu tak abyste měli utěrku vždy po roce. Po sprchování jednoduše vemte utěrku, složte ji do čtverce a jednoduchým dlouhým tahavým pohybem setřete zbytkovou vodu ze skleněných dveří, baterie a sprchové hlavice. Pak mikrovláknovou utěrku pořádně vyždímejte a znovu odložte na stejné místo nebo dejte vysušit na sušák.

Tento rychlý proces trvá tak 20 sekund ale je opravdu účinný a vy se už pak nemusíte trápit zdlouhavým odstraňováním vodního kamene.
JAK UDRŽOVAT DVEŘE SPRCHOVÉHO KOUTU BEZ VODNÍHO KAMENE
Menu